Hlasový výstup Eliška infovox4

infovox4 na USB hardlocku

Český hlas Eliška z rodiny syntezátorů infovox4 firmy Acapela Group představuje stále jednu z nejkvalitnějších českých hlasových syntéz, dostupných v běžné praxi. Elišku lze použít jak se speciálními programy pro zrakově postižené, tak samozřejmě v libovolné jiné aplikaci, podporující rozhraní Microsoft Speech API verze 5 (pro 32bitová Windows též SAPI verze 4).

Hlasový výstup infovox4 je dodáván na USB hardlocku, ze kterého buď můžete program na libovolném počítači rovnou spustit (bez nutnosti instalace a aktivace), nebo můžete z hardlocku program nainstalovat až na tři různé lokální počítače, kde lze potom infovox4 provozovat i bez připojeného hardlocku. Licenční značku, přenesenou na lokální počítač, lze v případě potřeby vrátit zpět na hardlock a následně třeba použít na jiném počítači.

V rámci dodávané licence infovox4 máte možnost krom českého hlasu Eliška používat i všechny další cizojazyčné hlasy, které firma Acapela nabízí (vyjma norských a švédských hlasů - viz seznam jazyků). Uživatelské rozhraní aplikací sady infovox4 je k dispozici v angličině (výchozí nastavení), francouzštině, němčině, italštině, ruštině, holandštině, norštině, švédštině či arabštině.

Upozornění:
  • Zvukové soubory, vytvořené prostřednictvím hlasového výstupu infovox4, lze použít pouze pro osobní potřebu uživatele licence. Pro tvorbu zvukových souborů, určených k dalšímu šíření (např. audioknihy, hlasové informační systémy apod.), jsou určeny jiné produkty z nabídky firmy Acapela Group - bližší informace na vyžádání.
  • Technická podpora aplikace infovox4 byla výrobcem poskytována pouze do konce června 2022. I nyní lze aplikaci dále používat, výrobce však již nebude poskytovat nové aktualizace aplikace, reagující na průběžně probíhající aktualizace operačního systému Windows 10/11, ani jiným způsobem řešit případné technické problémy, související s instalací či aktivací aplikace infovox4.

Modely

Produkt již není v nabídce a nelze jej zakoupit.

infovox4

Standardní licence pro nové uživatele.
prodejní cena: 12000

infovox4 upgrade

Zvýhodněná licence pro uživatele starší verze Infovox Desktop.
prodejní cena: 7000
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 20.5.2024

Katalog květen 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.