Odečítací program JAWS

Odečítací program JAWS – ilustrační obrázek.

Odečítací program JAWS, vyvíjený americkou firmou Freedom Scientific, představuje jeden z nejoblíbenějších a nejkomplexnějších programů pro zpřístupnění prostředí Windows nevidomým uživatelům. Jeho přednosti jsou patrné zejména při řešení složitějších úkolů (například v aplikacích sady Microsoft Office) a zvláště pak při prohlížení webových stránek v Microsoft Internet Exploreru, Mozilla Firefoxu či Google Chrome. Kromě vestavěné řečové syntézy v mnoha jazycích podporuje JAWS rovněž širokou škálu braillských řádků.

Obě varianty programu nyní pracují pod všemi edicemi Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10 pro počítače PC. Pro starší Windows XP možno použít JAWS 15, pro Windows Vista JAWS 16. V ceně licence je zahrnuta tzv. "SMA" (aktualizace programu po dobu dvou let), autorizace programu probíhá on-line přes Internet.

Modely

JAWS 2021 Professional Edition

Základní jednouživatelská licence pro všeobecné použití organizacemi i jednotlivci.
prodejní cena: 69000

JAWS 2021 Home Edition

Cenově zvýhodněná jednouživatelská licence omezená výhradně na osobní domácí nekomerční použití.
prodejní cena: 54000

Související produkty

předchozí produkt - Fuser Zy-Fuse a Zy-Tex papíry seznam produktů - Speciální software pro Windows následující produkt - Zvětšovací program ZoomText
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 21.4.2021

Katalog duben 2021 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.