WinMenu GALOP

WinMenu 2 Beletrik – zmenšený náhled okna aplikace.

Program WinMenu je určen pro pohodlnou práci s černotiskovým i digitálně uloženým textem za pomoci hlasového výstupu. Jeho předností je přehledné a plně ozvučené prostředí, speciálně navržené s ohledem na potřeby a možnosti nevidomých či slabozrakých uživatelů. Cílem autorů bylo vytvořit program, který umožní začínajícím uživatelům, nemajícím žádné zkušenosti s prací na počítači, snadno a lehce vstoupit do práce s textem, a zároveň nabídnout zajímavé a užitečné funkce i pro uživatele pokročilé.

Nová verze WinMenu 2 Beletrik, vyvíjená od roku 2018, umožňuje velice jednoduše vyhledávat, stahovat a číst texty dostupné v digitálních knihovnách pro zrakově postižené a usnadňuje též převod digitálních textů do MP3 souborů pro čtení na cestách v kapesních přehrávačích. Nová verze je nyní k dispozici v předběžném testovacím vydání, vydání finální bude uvolněno prostřednictvím automatických aktualizací v průběhu roku 2023.

Součástí dodávky WinMenu není český hlasový výstup. Zdarma lze s WinMenu použít hlasy Microsoft Mobile, jež jsou součástí Windows 10 a 11, nebo dokoupit například hlasový výstup Eliška infovox4 (v současnosti asi nejlepší český hlasový výstup) nebo hlasy Iveta či Zuzana, některý z hlasů z rodiny SpeechTech TTS či pro rychlou práci osvědčený Hlasový výstup HLAS.

Modely

WinMenu 2 Beletrik

Základní jednouživatelská licence.
prodejní cena: 12000

WinMenu 2 Beletrik UPGRADE

Upgrade ze starší verze WinMenu 1.0 za zvýhodněnou cenu.
prodejní cena: 6000

Související produkty

předchozí produkt - Zvětšovací program ZoomText seznam produktů - Speciální software pro Windows následující produkt - MagnaVista GALOP
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 16.7.2024

Katalog červenec 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.