Ozvučený dotykový mobilní telefon Apple iPhone

Apple iPhone 15 černý

Ozvučené mobilní telefony Apple iPhone představují v současnosti nejpokročilejší řešení v kategorii chytrých mobilních telefonů, přístupných pro zrakově postižené. Vestavěný odečítací program VoiceOver ozvučuje nejen aplikace, jež jsou součástí operačního systému, ale k dispozici je i celá řada aplikací dalších výrobců, které mohou uživateli pomoci kompenzovat zrakový handicap v různých životních situacích, takže se ozvučený telefon opravdu stává multifunkční elektronickou pomůckou.

Součástí námi standardně nabízené sady, speciálně nakonfigurované a nastavené pro zrakově postižené uživatele, tedy jsou kromě samotného mobilního telefonu iPhone 15 128 GB (včetně sluchátek a nabíjecího adaptéru) rovněž speciální aplikaci pro skenování tištených textů VDScan. Telefon je vždy připravován individuálně pro konkrétního uživatele tak, aby jej ihned po zapnutí a úvodním zaškolení mohl začít používat.

Pro individuální nabídku, obsahující jiný model telefonu či jinou kombinaci speciálních aplikací, nás prosím kontaktujte.

Ozvučený mobilní telefon iPhone 15 128 GB

Barva černá nebo dle vlastního výběru z aktuální nabídky výrobce.
prodejní cena: 30800
předchozí produkt - Ozvučený tlačítkový mobilní telefon BlindShell Classic LITE seznam produktů - Ozvučené mobilní telefony následující produkt - Braillská klávesnice Orbit Writer
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 18.6.2024

Katalog červen 2024 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.