Ozvučený dotykový mobilní telefon Apple iPhone

Apple iPhone 13 mini černý.

Ozvučené mobilní telefony Apple iPhone představují v současnosti nejpokročilejší řešení v kategorii chytrých mobilních telefonů, přístupných pro zrakově postižené. Vestavěný odečítací program VoiceOver ozvučuje nejen aplikace, jež jsou součástí operačního systému, ale k dispozici je i celá řada aplikací dalších výrobců, které mohou uživateli pomoci kompenzovat zrakový handicap v různých životních situacích, takže se ozvučený telefon opravdu stává multifunkční elektronickou pomůckou.

Součástí námi standardně nabízené sady, speciálně nakonfigurované a nastavené pro zrakově postižené uživatele, tedy jsou kromě samotného mobilního telefonu iPhone 14 128 GB nebo iPhone 13 mini 128 GB (včetně sluchátek a nabíjecího adaptéru) rovněž speciální aplikace OneStep Reader Multi (dříve KNFB Reader Enterprise) pro operativní čtení tištěných textů, navigační aplikace BlindSquare a čtečka digitálních knih Voice Dream Reader. Telefon je vždy připravován individuálně pro konkrétního uživatele tak, aby jej ihned po zapnutí a úvodním zaškolení mohl začít používat.

Pro individuální nabídku, obsahující jiný model telefonu či jinou kombinaci speciálních aplikací, nás prosím kontaktujte.

Modely

Ozvučený mobilní telefon iPhone 13 mini 128 GB

Barva černá nebo dle vlastního výběru z aktuální nabídky výrobce.
prodejní cena: 31300

Ozvučený mobilní telefon iPhone 14 128 GB

Barva černá nebo dle vlastního výběru z aktuální nabídky výrobce.
prodejní cena: 37300
předchozí produkt - Ozvučený tlačítkový mobilní telefon BlindShell Classic LITE seznam produktů - Ozvučené mobilní telefony následující produkt - Braillská klávesnice Orbit Writer
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 8.6.2023

Katalog červen 2023 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.