WinMenu GALOP

WinMenu 2 Beletrik – zmenšený náhled okna aplikace.

Program WinMenu je určen pro pohodlnou práci s černotiskovým i digitálně uloženým textem za pomoci hlasového výstupu. Jeho předností je přehledné a plně ozvučené prostředí, speciálně navržené s ohledem na potřeby a možnosti nevidomých či slabozrakých uživatelů. Cílem autorů bylo vytvořit program, který umožní začínajícím uživatelům, nemajícím žádné zkušenosti s prací na počítači, snadno a lehce vstoupit do práce s textem, a zároveň nabídnout zajímavé a užitečné funkce i pro uživatele pokročilé.

Připravovaná nová verze WinMenu 2 Beletrik umožňuje navíc jednoduše vyhledávat, stahovat a číst texty dostupné pro zrakově postižené v digitálních knihovnách pro zrakově postižené a usnadňuje též převod digitálních textů do MP3 souborů pro čtení na cestách v kapesních přehrávačích. Nová verze je nyní k dispozici v předběžném testovacím vydání, vydání finální bude uvolněno prostřednictvím automatických aktualizací v prvním čtvrtletí roku 2022.

Součástí dodávky WinMenu není český hlasový výstup. Zdarma lze s WinMenu použít hlasy Microsoft Mobile, jež jsou součástí Windows 10, nebo dokoupit například hlasový výstup Eliška infovox4 (v současnosti asi nejlepší český hlasový výstup), některý z hlasů z rodiny SpeechTech TTS či pro rychlou práci osvědčený Hlasový výstup HLAS.

Modely

WinMenu 2 Beletrik

Základní jednouživatelská licence.
prodejní cena: 12000

WinMenu 2 Beletrik UPGRADE

Upgrade ze starší verze WinMenu 1.0 za zvýhodněnou cenu.
prodejní cena: 6000

Související produkty

předchozí produkt - Zvětšovací program ZoomText seznam produktů - Speciální software pro Windows následující produkt - MagnaVista GALOP
Logo GALOP

Řehořova 14, 130 00 Praha 3
Telefon: 222 718 996 nebo 222 720 747
E-mail: galop@galop.cz


Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Změny cen i technických dat vyhrazeny. Návštěvy a předvedení pomůcek je nutno předem telefonicky dohodnout. Kompletní a aktuální verzi katalogu najdete vždy na http://www.galop.cz/katalog.

Vytištěno: 1.7.2022

Katalog červenec 2022 © GALOP, s.r.o. Konec stránky.